KONST / Litografier / Färglitografi 8952202
*
nr 895 2202
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), Stockholm, 148/250 bm: 57x53
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 maj 2014
kl 18:00:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 13:42:08
1
500 kr
19/5 17:11:43
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad madeleine pyk stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8181 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:10
-
8186 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
*
Madeleine Pyk
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 895 2202
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), Stockholm, 148/250 bm: 57x53
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/5 13:42:08 | 1 | 500 kr |
| 19/5 17:11:43 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad madeleine pyk stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8181 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:10 -
8186 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17



